Ваше місто:

Київ

Мова сайту:

Ми у соц. мережах:

Телефонуйте нам:

Телефонуйте нам:

+38 (063) 076-51-63 +38 (073) 276-21-50
Калькулятор вартості
Володимир Єрошов

директор ProBalkon

Балкон "під ключ" за 3 дні

№1 за швидкістю та якістю

З чого розпочати ремонт на балконі?

Вітаю вас, дорогий гість!

Хочете дізнатися, як перетворити балкон на справжню казку?

На цій сторінці, буквально за 10-15 хвилин, ви дізнаєтесь яких помилок припускаються клієнти при виборі підрядника, на що звернути увагу при замовленні балкона "під ключ", які типи балконів ми робимо.

Дізнаєтеся попередню вартість ремонту вашого балкона, а також найкращі рішення, які ми використовуємо при оздобленні балконів. Щоб заощадити Ваш час, пропоную відразу ж подивитися відео про виконані проекти балконів "під ключ".

Ремонт балконов под ключ: видео отчеты

Стильные решения и идеи ремонта балкона

Балкон под ключ

Вышгород, Днепровская, 8

Балкон под ключ

Киев, Левитана, 3

Фото Балкон под ключ. Выносной балкон в Киеве. Пробалкон

Киев, Остапа Вышни, 7

Топ 5 рекомендацій перед ремонтом балкона

Не замовляйте балкон, не прочитавши цих рекомендацій

 • 1. Рекомендація №1
 • 2. Рекомендація №2
 • 3. Рекомендація №3
 • 4. Рекомендація №4
 • 5. Рекомендація №5

Як ви вважаєте, яке перше запитання ставить замовник у телефонній розмові? Все вірно – це питання ціни. Наприклад: “А, скільки у вас коштує зробити балкон “під ключ”?”, або: «Скільки у вас коштує балкон три метри на 80 сантиметрів?», або: «Скільки у вас коштує зробити французький балкон

Разом з тим, ми чудово розуміємо, що не можна зателефонувати до 10 автосалонів із запитанням «А по чому у вас машина?» тому, що в одному салоні продають BMW, в іншому – LEXUS.

Така сама ситуація, наприклад, із продажем квартир. Ви ж не будете дзвонити по всім оголошенням і порівнювати квартири тільки за ціною? Тому, що ціна залежить, не тільки від метражу квартири, а й від стану будинку, ремонту квартири, відстані до центру міста та купи інших факторів.

Я впевнений, ви вже зрозуміли до чого я хилю: аналогічна ситуація і у сфері установки балконів. Наприклад, я можу запропонувати Вам більше 15 видів скління або 8 видів балконів, при цьому, вони суттєво відрізняються за вартістю. Як ви вважаєте, що я можу відповісти на запитання про їхню ціну?

З цього випливає рекомендація №1 – не потрібно порівнювати компанії лише за прайсом. Спочатку слід розуміти, який кінцевий результат від вашого балкона ви хочете отримати. І, вже виходячи з Ваших потреб, та рекомендацій фахівця він назве вам актуальну ціну на роботи та послуги.

Так, найімовірніше, що у нас буде не найнижча ціна, і це досить очевидно! Працюючи з нами, ви отримаєте сервіс, якість та швидкість виконання робіт. Я впевнений, що ви розумієте – чим вища якість – тим вигідніше та дешевше. Наведу приклад, пластикове вікно за 3000 грн. прослужить 1-2 роки, а за 3600 грн. – років 10-15. То які з них вигідніші?

Знижки, знижечки та розпродажі. Як же без них? Більшість клієнтів, перш ніж замовити балкон з виносом уточнюють, яка у нас знижка? Очевидно, реклама привчила, що скрізь і завжди робляться 50-70% знижки на товар. Це, м’яко кажучи, зовсім негаразд. І ось чому…

Анекдот на тему:

У магазині продавець змінює цінник на ноутбуці із 8999 грн. на 8099 грн.
— З чого це він так подешевшав? – Запитує покупець у продавця.
— Знижки закінчилися. — була серйозна відповідь.

92% усіх знижок включають попередні «накрутки». Спочатку, ціну попередньо збільшують, щоб потім була можливість з легкої руки зробити знижку в 30-55%, а то й більше.

Ось проста формула як зробити знижку аж у 70! відсотків:

Фото Липовые скидки

Тобто, коли вам пропонують знижку на балкони у розмірі 30-50%, ви вже знаєте, як ця знижка робиться. У такий спосіб я можу зробити вам знижку до 99% на будь-який товар.

Наступне. Для того, щоб ви дізналися про проведення акції «зі знижками», її потрібно прорекламувати. Тому, в ціну товару, обов’язково закладають вартість реклами, поліграфічних послуг, витрат на розповсюдження до квартир та офісів. Чи ви наївно думаєте, що прорекламувати знижки, наприклад, по радіо чи телевізору — це на халяву? Звідси робимо висновок, що більшість акцій та знижок – це звичайний «розводняк».

Ви знаєте, що практично у будь-якій сфері підсумкова ціна складається з чотирьох компонентів: вартості матеріалів, зарплати майстрів, прибутку компанії, а також постійних витрат → витрати на оренду офісів, телефони, рекламу, тощо.

Як ви розумієте, постійні витрати знижувати ніхто не буде: директор не закриватиме офіс і не вимикатиме телефони, щоб мати можливість надати вам знижку. Прибуток компанії не чіпаємо – який сенс відкривати компанію, якщо вона не приносить прибутку!? Залишається два варіанти → використовувати дешеві матеріали низької якості або непрофесійну робочу силу. Який варіант вам подобається більше? Чи, можливо, обидва варіанти відразу?

Ми не використовуємо такі методи залучення замовників. Ми не проводимо «супер-акцій» типу: «тільки сьогодні балкони зі знижкою 50%», або «установка скління балкона завтра о 14-30 безкоштовно!». Самі подумайте, хто встановлюватиме балкон безкоштовно? – звучить красиво, а насправді – чистий абсурд.

Ми сміливо і відкрито говоримо, скільки коштуватимуть усі роботи на об’єкті. І ніколи не намагаємося зменшити підсумкову вартість за рахунок погіршення якості робіт або матеріалів, що використовуються.

Звичайно, з вищесказаного не слід робити висновок, що з нами заощадити не вийде. Ми тут говоримо тільки про те, що ми не маємо «дутих» знижок. Натомість ми пропонуємо цілий набір безкоштовних послуг та наш комплексний підхід з ремонту балконів “під ключ”. Завдяки цьому дійсно, без обману, можна заощадити ваш бюджет і отримати високу якість готових робіт.

У нашому регіоні поширена ще одна тенденція – маленькі «фірмочки» та приватні майстри, які намагаються правдами та неправдами напроситися на замір. Як показує практика – це від безвиході – роботи немає, а отже треба безкоштовно приїхати та спробувати «вмовити» замовника. Багато клієнтів звикли до такого підходу та запрошують до себе на замір балкона по 5-10 бригад.

Врахуйте одну серйозну річ – у нашій компанії виміри виконують кваліфіковані майстри з досвідом роботи 10 років. У нашій компанії їх лише двоє. При цьому, замовлень та вимірів, насправді, багато. За день один майстер може виконати 3-4 виміри, не більше. Тому, встигнути абсолютно все нереально – на день до офісу заходять від 1 до 3 клієнтів, і телефонують в 5 разів більше.

Як ви вважаєте, коли ми зможемо приїхати “просто заміряти балкон”? Правильно, після нового року в другій половині дня.

Ми вже зробили понад 3700 балконів “під ключ”. Відповідно, ми можемо з високою точністю прорахувати замовлення заздалегідь по телефону або в офісі. І, вже після того, як вас влаштує попередня ціна – ми запишемо вас на замір.

Висновок: викликати майстра на замір потрібно в тому випадку, якщо вас влаштовує попередній прорахунок, і ви вирішили зробити замовлення.

Ще одна дуже цікава ситуація з приводу початку робіт після підписання договору. Якщо продзвоните кілька оголошень про балкони, то ви знайдете наступне: більшість фірм у місті готові сьогодні зробити замір, а вже завтра приступати до ремонту балкона.

Напрошуються очевидні висновки: якщо фірма не має черги, отже, майстри просиджують без діла. Найкращі майстри з таких фірм дуже швидко звільняються. Я думаю, ви зрозуміли, хто залишається працювати на таких фірмах?

Як ви знаєте, гроші на фірму потрапляють лише з кишені клієнта, інших джерел немає. Виходить, що замовляючи у таких фірмах, замовник оплачує роботу «горе-майстрів».

Більше того, якщо в компанії відсутня черга, це тягне за собою певні думки про якість виконаних робіт. Задоволений клієнт приводить 1-2 клієнти протягом 3-5 років. Тобто, якщо якісно робити свою роботу, то можна відмовитися від прямої реклами вже через 3-4 роки.

Коли ми починали у 2008 році, ми розміщували рекламу у всіх газетах, роздавали безліч листівок. Зараз ми скоротили рекламу у кілька разів, і без роботи не сидимо – велика кількість замовлень йде за рекомендаціями.

Рекомендація №4 – перед підписанням договору уточнюйте, коли ми готові розпочати роботу. Більшість замовлень ми виконуємо за 2 тижні, після внесення передоплати. Швидше не виходить. Будьте певні, для адекватної компанії це абсолютно нормально.

Не завжди потрібно орієнтуватися на те, як зроблено у сусідів чи у гарному буклеті. Зовні схожі балкони, насправді, можуть принципово відрізнятися один від одного.

Наприклад, випадок, коли замовник хоче засклити балкон у себе в квартирі на 12 поверсі. Він хоче балкон із пластику AluPlast та фурнітурою WinkHaus. Чому саме цей профіль та фурнітура? А тому, що у нього 7 років тому такі вікна встановили у приватному будинку і служать вони вірою та правдою донині.

Виходить, начебто, все правильно і логічно. Але, тут потрібно врахувати кілька факторів:

 • перше, потрібен зовсім інший вид профілю, який зможе витримати відповідні вітрові навантаження. Тому, що вітрові навантаження на котедж, закритий з усіх боків, сильно відрізняється від вітрових навантажень на балконі 12 поверху, на відкритій місцевості. Профіль AluPlast має П-подібне армування завтовшки до 1 мм і, відповідно, вітрові навантаження «тримає» слабо. Вікна з часом можуть сильно вигнутися, і з-під них буде «дути».
 • друге, раніше профіль AluPlast екструдувався лише у Німеччині. Зараз 90% профілю AluPlast виробляється у нас, в Україні, 10% везуть прямо з Китаю. Плюс – цей профіль вже підробляють безліч недобросовісних ділків: на привезений із Китаю профіль просто клеять наклейки «AluPlast». Воно вам потрібно?
 • третє, фурнітура WinkHaus. У нашому регіоні поширена ситуація, коли видиму частину фурнітури і всі рухомі елементи замовляють оригінальні, а від яких залежить якість роботи вікна, вироблені з дешевого, м’якого китайського металу. Відповідно, вже через рік із таких вікон дме, вони пропускають пил і при сильному вітрі «свистять». Тому, на оригінальну фурнітуру обов’язково йде окрема гарантія, щонайменше, на 5 років.
 • четверте, стосується вибору склопакета та товщини профілю. Залежно від розташування балкона та його функцій підбирається відповідна товщина пластику та тип склопакета. Тому що, від цих параметрів більшою мірою залежать тепло- та звукоізоляційні характеристики готового балкону.

Тому, п’ята на сьогодні рекомендація: набагато правильніше запитати у спеціаліста «Скажіть, а як правильно у моєму випадку?»

Фото балконов под ключ

Устанавливаем красивые балконы под ключ

 • Балкон под ключ
 • Внутренняя отделка
 • Вынос балконов
 • Остекление балконов
 • Французкие балконы
 • Теплый балкон
Фото Балкон под ключ Киев Донца 08

Киев, Сергея Донца, 5

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 3 дня

Виконані роботи:

– Монтаж балконной рамы Steko S300
– Утепление балкона
– Отделка деревянной вагонкой с покраской
– Установка встроенного шкафа
– Монтаж тумбы для хранения
– Вывод света, розеток на балкон

Дивитись роботу
Фото Балкон под ключ Киев Ломоносова 02

Киев, Ломоносова, 81б

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 3 дня

Виконані роботи:

– Монтаж балконной рамы Steko S300
– Утепление балкона
– Отделка ламинированными панелями
– Установка потолочной сушки
– Вывод света, розеток на балкон
– Установка встроенного шкафа

Дивитись роботу
Фото Балкон под ключ Киев Гната Юры 03

Киев, Гната Юры, 4

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 5 дней

Виконані роботи:

– Вынос балкона по подоконнику на 30 см
– Наружная отделка сайдингом, утепление
– Монтаж балконной рамы Steko S300
– Отделка ламинированными панелями
– Вывод света, розеток на балкон
– Установка встроенного шкафа

Дивитись роботу
Фото Внутренняя отделка балкона под ключ Киев Чавдар 11

Киев, Елизаветы Чавдар, 4

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 2 дня

Виконані роботи:

– Утепление балкона
– Отделка ламинированными панелями
– Поднятие пола, укладка линолеум
– Вывод света, розеток и батареи на балкон
– Потолок из бесшовных панелей
– Монтаж потолочной сушки

Дивитись роботу
Фото Внутренняя отделка балкона под ключ Киев Героев Севастополя 01

Киев, Героев Севастополя, 9

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 5 дней

Виконані роботи:

– Утепление балкона
– Отделка деревянной вагонкой
– Монтаж подоконников Verzalit
– Вскрытие серым лаком в 2 слоя
– Вывод света, розеток и батареи на балкон
– Монтаж потолочной сушки

Дивитись роботу
Фото Внутренняя отделка балкона под ключ Киев Светлицкого 02

Киев, Светлицкого, 25

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 5 дней

Виконані роботи:

– Вынос балкона по подоконнику на 35 см
– Наружная отделка сайдингом и утепление
– Монтаж балконной рамы Steko S300
– Отделка деревянной вагонкой + лак
– Установка встроенных шкафов
– Монтаж потолочной сушки

Дивитись роботу
Фото Вынос балкона по полу под ключ Киев Ереванская 01

Киев, Ереванская, 9

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 5 дней

Виконані роботи:

– Вынос балкона по полу на 50 см
– Наружная отделка сайдингом и утепление
– Монтаж балконной рамы Steko S300
– Отделка ламинированными панелями
– Вывод света и розеток на балкон
– Монтаж потолочной сушки

Дивитись роботу
Фото Вынос балкона по полу под ключ Киев Отрадный 01

Киев, Пр-т Отрадный, 38а

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 3 дня

Виконані роботи:

– Вынос балкона по полу на 50 см
– Наружная отделка сайдингом
– Утепление балкона
– Монтаж балконной рамы Steko S300
– Утепление пола и настил 15 мм OSB плиты
– Утепление и обесшумка козырька

Дивитись роботу
Фото Выносной балкон под ключ Киев Артема 01

Киев, Сечевых Стрельцов, 10

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 4 дня

Виконані роботи:

– Вынос балкона по подоконнику на 35 см
– Наружная отделка сайдингом и утепление
– Монтаж балконной рамы Steko S300
– Отделка деревянной вагонкой
– Настил деревянного пола
– Монтаж встроенного шкафа

Дивитись роботу
Фото Остекление балкона под ключ с крышей Киев Конева 06

Киев, ЖК Венеция

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 2 дня

Виконані роботи:

– Монтаж теплой крыши на 21 этаже
– Монтаж балконной рамы Steko S600
– Наружная ламинация темный дуб
– Теплые стеклопакеты 4MDSx16Arx4x16Arx4i
– Немецкая фурнитура Roto
– “Теплый” монтаж

Дивитись роботу
Фото Остекление балкона под ключ Киев Иорданская 10

Киев, Иорданская

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 2 дня

Виконані роботи:

– Вынос балкона по подоконнику на 40 см
– Утепление и обесшумка козырька
– Монтаж балконной рамы Steko S600
– Теплые стеклопакеты 4MDSx16Arx4x16Arx4i
– Утепление парапета
– “Теплый” монтаж

Дивитись роботу
Фото Остекление балкона под ключ Киев Конева 01

Киев, Маршала Конева, 10\1

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 1 день

Виконані роботи:

– Монтаж балконной рамы Steko S600
– Наружная ламинация темный дуб
– Теплые стеклопакеты 4MDSx16Arx4x16Arx4i
– Немецкая фурнитура Roto
– “Теплый” монтаж
– Установка отливов, подоконников

Дивитись роботу
ФотоФранцузский балкон с крышей под ключ Киев Спасская 07

Киев, Спасская, 8а

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 5 дней

Виконані роботи:

– Укрепление старой плиты балкона
– Монтаж французского остекления
– Ламинация темный дуб в массе
– Установка теплой и обесшумленной крыши
– Утепление и настил пола
– Внутренняя отделка

Дивитись роботу
Фото Французский балкон с крышей под ключ Чернигов Мира 08

Чернигов, Пр-т Мира, 50

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 4 дня

Виконані роботи:

– Укрепление старой плиты балкона
– Монтаж французского остекления
– Установка теплой и обесшумленной крыши
– Отделка ламинированными панелями
– Утепление и настил пола ламинат
– Тонировка низа балкона

Дивитись роботу
Фото Французский балкон под ключ Киев Большая Васильковская 01

Киев, Большая Васильковская, 118

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 1 день

Виконані роботи:

– Демонтаж старого балкона и парапета
– Монтаж французского балкона Steko S300
– Усиленный армир и соединитель
– Тонировка низа балкона
– Солнцезащитные стеклопакеты
– Монтаж потолка на балконе

Дивитись роботу
Фото Теплый балкон. Продление квартиры на балкон Киев Бальзака 04

Киев, Бальзака, 88а

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 6 дней

Виконані роботи:

– Утепление балкона под продление
– Утепление пола и настил линолеум
– Отделка гипсокартон с покраской
– Вывод отопления на балкон
– Вывод света на балконе
– Место для отдыха кота 🙂

Дивитись роботу
Фото Теплый балкон. Продление квартиры на балкон Чернигов Толстого 125 11

Чернигов, Толстого, 125а

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 4 дня

Виконані роботи:

– Кладка из пеноблока 100 мм
– Утепление снаружи пенопласт 100 мм
– Наружная отделка сайдингом
– Монтаж теплой рамы Steko S600
– Теплые стеклопакеты 4MDS-14Ar-4-14Ar-4i
– “Теплый” монтаж рамы

Дивитись роботу
фото Теплый балкон. Продление квартиры на балкон Киев Шамрыло 11

Киев, Шамрыло, 10

Гарантия: 7 лет
Срок выполнения: 4 дня

Виконані роботи:

– Вынос балкона по полу на 30 см
– Утепление снаружи пенопласт 100 мм
– Наружная отделка сайдингом
– Монтаж теплой рамы Steko S600
– Теплые стеклопакеты 4MDS-14Ar-4-14Ar-4i
– Утепление пенопласт 50 мм + OSB плита 10 мм

Дивитись роботу

7 із 10 замовників балконів потрапляють у таке

Короткий посібник, як розводять на ринку балконів "під ключ"

Поділюсь з вами історією однієї нашої замовниці, яка вирахувала у нас балкон, але вибрала іншу фірму, як підрядника. Минуло півроку (осінь та зима) і, навесні, вона знову нас викликала, але вже переробити весь балкон, бо необхідно. На жаль, це не поодинокий випадок, а типова ситуація у нашому регіоні.

Марії Іванівні потрібно було зробити такі роботи на балконі:зварити винос по підвіконню, обшити сайдингом зовні, утеплити балкон, встановити скління, зробити внутрішнє оздоблення балкону «під ключ» (обшити дерев’яною вагонкою).
Нами була озвучена точна вартість ремонту її балкона, яка становила на той момент 35343 грн.
Були пропозиції від інших фірм по 38-40 тисяч гривень, а також дві фірми запропонували їй зробити такий балкон за 30000 грн. (з них: винос балкону 3000 грн., зовнішня обшивка 4000 грн., рама на балкон 12000 грн. та внутрішнє оздоблення 11000 грн.).

Марія Іванівна обрала останній варіант за 30 000 грн. Зраділа, що знайшла класних хлопців, заощадила щонайменше 5000 грн. і уклала з ними «договір»

На жаль (чи щастя?), 85% фірм не зможуть вам назвати точну вартість ремонту балкона після виміру. Зазвичай пропонують весь процес ремонту розбити на етапи, і ви платите за кожен етап окремо, або озвучуємо круглу суму (зробимо балкон за 40000 грн.). Звучить логічно та справедливо. Але, якби не декілька «але», про які розкажу далі.

Уявіть, що Ви і є Марія Іванівна, і до вас на об’єкт прийшли ремонтувати ваш балкон.

З ранку приїхала бригада та приступають до роботи. Перед початком робіт кажуть: «Вам тут додатково потрібно зробити демонтаж балкону, збити стяжку, окремо заплатити за мішки для сміття» та озвучують додаткову вартість 1000 грн. Ви погоджуєтесь. Після демонтажних робіт, хлопці знову кажуть: «Прописано було 9 метрів куточка, а тут у вас стільки не вистачить, мінімум потрібно 15 м.п., у нас у машині є, але треба доплатити. Та й плюс тут роботи зі зварювання виявилося більше, ніж обумовлено, ви ж не хочете, щоб балкон у вас упав?». Ви погоджуєтесь. Після того, як зварювальні роботи закінчені, вам озвучують вартість 4500 грн. за зварювальні роботи та 1000 грн. демонтажні роботи. Разом 5500 грн. Ви оплачуєте і запитуєте: «А що, зовнішні роботи не ви виконуватимете?» — «Ми тільки варимо, чекайте, коли прийдуть робити зовнішні роботи»

За кілька днів приїжджає наступна бригада і починає обробку сайдингом. І тут виявляється, що прописано 7 смуг сайдинга, а потрібно 9. «Ви ж не хочете, щоб сайдинг був з обрізків? Та тут ще вас і J профілю не вистачило, за нього додатково потрібно буде оплатити. Не хвилюйтеся, він недорогий, лише 220 грн. за штуку. А вам потрібно 3 такі штуки. У процесі виявляється, що вам не порахували відливи під сайдинг, щоб вода не затікала під плиту і вона не руйнувалася. Ви погоджуєтесь, адже так краще. Разом обробка сайдингом обійшлася в 6200 грн. Поки що ви нічого не помічаєте підозрілого.

Після того, як зробили сайдинг, приходить майстер і робить замір рами. Природно, актуальні розміри більші за ті, що заявляли під час підписання договору. І відливи збільшилися, і козирки, а ще, спочатку, не рахували підвіконня, оскільки не знали їх точні розміри. Так, плюс до всього, доки все робили, зріс долар. Разом рама коштуватиме 13700 грн. Начебто, все логічно і справедливо. Оскільки ви платите не всю суму відразу, а поступово, ви «забуваєте» скільки вже віддали за балкон і, начебто, в 30 000 ще вписуємося.

Приїжджають хлопці ставити раму, окремо взяли з вас за занесення рами на 4 поверх, окремо за додатковий балон піни та силікону. Разом за раму із встановленням – 14500 грн.

Наступного дня до вас приїжджає замірник і рахує внутрішнє оздоблення. Озвучує вартість 15000 грн. І тут, ви починаєте підраховувати скільки вам вже обійшовся балкон і виявляєте, що витратили 26200 грн. А, якщо додати ще 15000 за внутрішні роботи, то балкон вийде взагалі «золотим» — за 41000 грн. Стоп! Ви починаєте розуміти, чому так!? Повірте, вам усе гарно «розкажуть» та «пояснять», чому так сталося. І, якщо не хочете робити, то вони не будуть – замовляйте в іншому місці.

Ви телефонуєте до однієї фірми, до іншої, з приводу внутрішніх робіт. Вам скрізь приблизно озвучують вартість 15000 грн. Нічого не залишається, як сплатити 15000 грн. та отримати довгоочікуваний «балкон “під ключ”».

 

Що ви маєте за фактом:
Витрачено 41000 грн., замість озвучених 30000 грн. Терміни ремонту балкона затягнулись на кілька місяців, замість озвучених півтора тижні. Пил, бруд, сміття та постійні прибирання стали частиною вашого життя.
І це ще не найстрашніше. Найстрашніше настає восени та взимку, коли сайдинг відлітає, на балконі дме з усіх щілин. Коли йде дощ, то краплі так тарабанять по козирку, що не тільки ви, а й ваші сусіди не можуть заснути. Плюс з’явилися підтікання на вагонці, і в кутах утворилася пліснява, тому що ніхто не дотримувався технології і на вас економили скрізь, де тільки можна.
Звертатися по гарантії безглуздо, оскільки, або вже фірми немає, або гарантія поширювалася лише на матеріал, а не на його установку.
І, на жаль, це не вигадана історія, а реальність багатьох замовників, які попадаються на гачок несумлінних виконавців. А, ось вам і доказ моїх слів на відео!

Солідна фірма або майстри-самороби?

Калькулятор цен на балконы под ключ

Рассчитайте стоимость ремонта балкона под ключ за 2 минуты

{{ item.index }}. {{ item.title }}

Если вы не знаете какой балкон у вас, нажмите на кнопку консультация, мы подскажем - это бесплатно!

к шагу {{ item.index - 1 }}
Видео инструкция
Стоимость вашего балкона: {{ total_price }} грн
к шагу {{ step - 2 }}

Что выбрано:

{{che.title_finale}}: {{ ctitle }} ,

Итого:

{{ total_price }} грн

Ориентировочная стоимость ремонта балкона. Для просчета точной стоимости балкона свяжитесь с нами удобным для вас способом

Как примерно выглядит ваш балкон:

Балкон "під ключ" без ризику

Наші гарантії клієнтам

 • Спокій
 • Якість
 • Терміни
 • Роботи
 • Матеріали
 • Рішення

Гарантуємо спокій

Ваше завдання – прийняти майстра за вимірами, обговорити що ви хочете, підписати договір, де буде вказано підсумкову вартість ремонту балкона, прийняти кваліфікованих майстрів та спостерігати як ваш балкон перетворюється. Коли процес завершено, підписати акти виконаних робіт, отримати гарантію 7 років та насолоджуватися новим затишним балконом. Усі інші турботи ми беремо на себе.

Гарантуємо якість готового балкона на всі 260%
Успіх в оздобленні балконів «під ключ» на 82% залежить від матеріалів, що використовуються на об’єкті, на 85% від майстрів та на 88% від якості їхнього інструменту. Поєднуючи ці три складові, ми з вами отримаємо 255% якості. Цікаво, чому тоді ми згадуємо про 260%?

Справа в тому, що практично все: від виміру, узгодження матеріалів, і до збирання сміття на об’єкті – ми робимо самі. Здавалося б, замовнику це на руку — віддав гроші, і все — сиди, дивися та отримуй задоволення.

Але, де там! — досвід показує, що замовнику так нецікаво. Хочеться теж «прийняти участь», принести користь, просто запитати що-небудь.

Звичайно, втручатися в нашу «кухню» ми не даємо — уявіть, наприклад, лікаря, якому пацієнт дає пораду, де і як різати чи якими нитками зашивати?

Як зробити так, щоб замовник зміг відчути свою користь і причетність до об’єкта? Як побудувати взаємодію майстрів та замовника так, щоб користь від взаємних дій була справжньою? Все геніальне – просто! Як ви вже зрозуміли, якщо замовник насправді хоче допомогти майстру – він робить чай (каву) та бутерброди. Завдяки цьому майстри не витрачають час на біганину в магазин за їжею і, взагалі, почуваються краще.

Інакше кажучи, саме в бутербродах і каві знаходяться вони — найбажаніші, майже недосяжні 5% якості, які так складно отримати без доброго відношення з боку замовника.

Гарантуємо короткий термін виконання робіт
У нас чітко відбудовані алгоритми взаємодій, починаючи від виміру та закінчуючи здачею об’єкта клієнту. Усі зайняті своєю роботою: тим, що вміють робити найкраще.

 1. Майстер із вимірів заповнює кошторис по балкону, де враховано всі матеріали та роботи з точністю до гривні. Також, він робить креслення та складає схеми для бригад.
 2. Відділ логістики закуповує та формує на складі необхідні матеріали для кожного об’єкта за кошторисом. А також, доставляє їх на об’єкт замовнику у повному обсязі.
 3. Майстри на об’єкті, безпосередньо, виконують ремонт балкона, а не їздять містом у пошуках шурупів чи «курять», бо не вчасно отримали всі необхідні матеріали. Всі наші майстри обов’язково укомплектовані професійним інструментом та всіма витратними матеріалами.
 4. На кожен об’єкт складаються схеми та креслення. Майстри чітко знають, що їм треба робити. Такий підхід суттєво прискорює процес роботи та виключає ймовірність помилки. Плюс, завдяки використанню кращих рішень при ремонті балкона, скорочуються терміни виконання робіт, при цьому істотно зростає їх якість.

Гарантія оптових цін на роботи

Ми навчили наших майстрів (бригади по 2-3 особи) комплексно виконувати всі роботи на балконі: зварювальні роботи, зовнішнє оздоблення, дахи, внутрішні роботи, а також, навчили робити це швидко та якісно. Ви отримаєте високу якість готового балкона за мінімальний термін.

 1. Наведу приклад. Візьмемо складний балкон з такими роботами: винос по підлозі, зовнішня обшивка сайдингом, утеплення, внутрішні роботи, шафа та світло на балконі. У більшості фірм ці роботи робитимуть різні бригади: одні роблять зварювання, другі обшивку зовні, треті ставлять раму, а четверті виконують внутрішні роботи. Такий балкон вони зможуть зробити, у кращому випадку, за 2 тижні і плюс, ви платите роздрібну ціну кожній бригаді.
 2. У нас же всі ці роботи виконує одна бригада за 4 дні. Відповідно, за 2 тижні вона може виконати 2,5 таких балкона. Завдяки такому підходу ми можемо знижувати ціни на роботу на 30-40% від роздрібних цін.
 3. Ви, як наш клієнт, залишаєтеся у виграші: вам зробили балкон швидше і одна бригада. Як ви знаєте, якщо збирати роботи зі шматочків, то це виходить завжди дорожче, довше і набагато нижче за якістю.

Гарантія оптових цін на матеріали

 

Ми закуповуємо матеріали, безпосередньо, у виробників великими обсягами та відпускаємо вам на 15-20% дешевше, ніж в будівельних магазинах. Наведу кілька прикладів:

 1. Ламіновані панелі Decomax. В Епіцентрі одна панель коштує 165 грн/шт, за нашим кошторисом вона обійдеться вам у 135 грн/шт. Плюс, ми вміємо обшивати так, що вам не доведеться купувати дорогі куточки і стартові профілю для цієї вагонки. Але, це вже зовсім інша історія.
 2. Дерев’яна вагонка. В Епіцентрі коштує від 220 грн/м². Наша ціна за кошторисом 185 грн/м². Істотним недоліком покупки в Епіцентрі, крім ціни, є той факт, що кратність вагонки становить 2,5 м². Тобто, ви не можете купити 21м², або 20м², або 22,5 м².
 3. OSB плита. Ціна в Епіцентрі, та в нашому кошторисі, практично однакова. Різниця становить 10-20грн, що несуттєво. Але! Для 90% балконів, 2-х OSB плит – багато, а однієї – недостатньо. Ми прописуємо в кошторисі 1,5 плити, чим економимо близько 300 грн. Ми можемо так робити, бо маємо багато балконів.

Як ви вже зрозуміли, якщо ви будете робити закупівлю матеріалів самостійно, то для вас це буде дорожче, довше за часом і плюс, вам доведеться піднімати цей матеріал самостійно, або наймати вантажників. І зберігати весь матеріал у себе до приїзду майстрів.

Гарантуємо найкращі рішення на балконі

При ремонті балконів ми використовуємо технології ощадливого виробництва. Перевірені та оптимізовані технології ремонту балконів, які заощаджують ваші кошти та підвищують загальний рівень якості балконів. Наприклад,

 1. Весь метал, який ми закуповуємо, ґрунтується на складі. Це збільшує термін служби металу, він не схильний до корозії. Якщо ви купите метал, безпосередньо, з металобази, він буде покритий шаром іржі. При доставці на об’єкт, занесенні на поверх, складанні та роботі з таким металом ця іржа буде всюди. Вона важко виводиться. Ґрунтований метал позбавлений всіх цих недоліків. Для вас ця послуга є абсолютно безкоштовною
 2. Ми використовуємо безшовну технологію обшивки балкону. Це заощаджує кошти на купівлі дорогих куточків та стартових профілю. Плюс, таке оздоблення виглядає більш естетичним та красивим.
 3. У Києві 87% фірм при монтажі пластикової рами на балкон, в якості підкладки, для вирівнювання конструкції використовують дерев’яні кілочки (огризки зі старих рам). Під великою вагою рами, через 1-2 сезони, такі кілочки гарантовано деформуються. З’являться щілини в монтажних швах і з них буде дути. Також, швидше за все, погіршиться робота фурнітури, провиснуть стулки і з вікон дутиме.
  Ми використовуємо пластикові монтажні клини, які не дозволяють пластиковій рамі просісти та деформуватися.

14 реальних відгуків (5)

Всі відгуки
 • Рекомендовані
 • Найновіші
 • Висока оцінка
 • Найнижча оцінка

Каждый раз, когда захожу на балкон, улыбаюсь и счастлива, что он получился таким идеальным

Я с уверенностью могу рекомендовать данную компанию для всех желающих найти качественного подрядчика
Докладніше

Наталья, Маршала Гречко, 10

Отзыв оставлен в Telegram

Сразу скажу, что о выборе не пожалел ни разу. Ребята молодцы и профессионалы своего дела

На замер приехали быстро, просчитали за сутки, сообщили сумму и куда подъехать подписать договор
Докладніше

Кирилл, Ереванская 9

Отзыв оставлен в Viber

Заказывал маме балкон

Все сделали отлично! Спасибо рекомендую
Докладніше

Алексей, Рокоссовского, 62

Отзыв оставлен в Viber

Балкон "під ключ"

4.4/5 - (7 votes)