Ваше місто:

Київ

Мова сайту:

Ми у соц. мережах:

Пишіть нам:

Телефонуйте нам:

+38 (063) 076-51-63 +38 (073) 276-21-50
Калькулятор вартості

Обшивка балкона деревом. Дизайн та фото оздоблення деревом.

28.02.2019

       Обшивка балкона деревом

Балкон має таку ж цінність, як і інші кімнати квартири, тому від внутрішнього оздоблення цього приміщення залежить затишок і ваш настрій. На сучасному ринку будівельних матеріалів можна зустріти велику кількість оздоблювальних матеріалів, але найбільш затребуваним і практичним є дерев’яна вагонка.

Дерево завжди створювало затишок і тепло в приміщені, тому знаходитися на цій лоджії буде завжди приємно і комфортно. Якщо ви ще не визначилися яким матеріалом виконати оздоблення лоджії, слід звернути увагу на обшивку балкона деревом.

Внутренняя обшивка балкона Чернигов Молодшего фото 03

Переваги дерев’яної вагонки на балконі

Як і інші будівельні матеріали, вагонка має свої позитивні якості. До них можна віднести такі, як:

 • шумоізоляція;
 • простота та швидкість монтажу;
 • екологічність матеріалу;
 • висока тепловіддача;
 • природність;
 • доступна ціна.

Внутренняя обшивка балкона Чернигов Молодшего фото 10

Дерево – природний матеріал, який завдяки своїй щільності добре захищає приміщення від сторонніх шумів, що дуже характерно для великих населених пунктів. Екологічність матеріалу дозволяє виконувати ремонт балконів деревом, не переймаючись через токсичність, навіть якщо в будинку є маленькі діти.

Дерев’яна фактура має приємний тон, що дозволяє наповнити приміщення теплою атмосферою. Але окрім теплої атмосфери дерево є гарним теплообмінником, воно добре затримує тепло на балконі, роблячи його ще практичнішим.

Що стосується монтажу, то цей матеріал має позитивні характеристики завдяки максимальній швидкості та простоті зборки. Хороші спеціалісти зроблять обшивку балкона деревом за кілька днів.

Доступна ціна – це ще один позитивний фактор, але в основному це стосується хвойних порід таких як ялина або сосна. Інші породи дерев також можна застосовувати, але вони коштують досить дорого. Отже, красивий та практичний балкон з дерева можна облаштувати за доступною ціною.

Внутренняя обшивка балкона Чернигов Молодшего фото 11

Недоліки дерев’яної вагонки

Будь-який будівельний матеріал має свої недоліки і дерев’яна вагонка не є винятком. Щоправда, у цього матеріалу позитивних якостей більше, ніж негативних. Які можуть бути недоліки у вагонки:

 • дерево може піддаватися впливу вологи;
 • поширеність та одноманітність таких лоджій;
 • необхідність додаткової обробки.

Це ті недоліки, які характерні для такого оздоблювального матеріалу як вагонка.

Внутренняя обшивка балкона Чернигов Молодшего фото 05

Яку вагонку використовувати на балконі

Вибирати матеріал для обшивки балкона деревом варто дуже уважно. Необхідно звертати увагу не тільки на породу дерева, але і її клас. Так, в основному, використовується три класи для такої породи як сосна:

 • Сосна 1-го ґатунку має живий сучок, який не випадає з часом. Також, характерно невелика кількість сучків на один квадратний метр. Поверхня рівна, гладка.
 • Другий сорт сосни має нижчу якість, невелику шорсткість поверхні та наявність мертвих сучків.
 • Вищий сорт має високий ступінь обробки. Як правило, на такій поверхні немає сучків.

Що стосується таких пород як липа, то цей вид матеріалу також можна використовувати для обшивки балкона, але ця вагонка має більш високу ціну. Липа не завжди підходить для таких цілей як обшивка балкона. По-перше, дуже світлий відтінок, що не завжди поєднується з дизайном сусідньої кімнати, по-друге – не яскраво виражений малюнок.

Фото Внутренняя отделка балкона под ключ Киев Светлицкого 02

Використання вільхи для обшивки балкона деревом теж не ідеальний варіант. Крім всіх позитивних якостей вільха має багато недоліків:

 • висока ціна;
 • темні плями та наявність дефектів;
 • підвищена скуйовджуваність через неправильну обробку;
 • зміна забарвлення під впливом навколишніх чинників.

Дійсно, найчастіше можна зустріти використання сосни вищого або першого ґатунку.

Привабливий балкон із вагонки, ідеї для стильного оздоблення

Оскільки вагонка дуже популярний матеріал для обшивки балконів, то хочеться чогось незвичайного на своїй лоджії. Є кілька дизайнерських ідей, які допоможуть зробити внутрішню частину балкона стильною.

Внутренняя обшивка балкона Чернигов Хлебопекарская фото 01

 1. Скандинавський стиль. Цей дизайн являє собою поєднання природного кольору деревини на стінах і покриття для підлоги з натуральними відтінками. Стелю можна декорувати балками.
 2. Хай-тек. Стиль характеризується поєднанням кількох відтінків вагонки.
 3. Лофт. Декорація відбувається за рахунок поєднання темних та світлих тонів вагонки. В основному прикрашають паралельні стіни.
 4. Кантрі. Такий стиль найпопулярніший. І тут вагонкою зашивається все приміщення.

Наприкінці буде доречним розповісти і про лаки, якими обробляється вагонка. Найпоширеніші лаки – безбарвний матовий, безбарвний глянсовий і білий лак. Ці лаки захищають вагонку від впливу навколишнього середовища, а також надають балкону індивідуальності та краси.

 

Балкон под ключ Киев ул.Остапа Вышни фото 01

Популярне: Французький балкон | Балкон з виносом | Балкон “під ключ” | Внутрішнє оздоблення балкона | Теплий балкон

Rate this post

Схожі новини

3.6/5 - (19 votes)