Ваше місто:

Київ

Мова сайту:

Ми у соц. мережах:

Пишіть нам:

Телефонуйте нам:

+38 (063) 076-51-63 +38 (073) 276-21-50
Калькулятор вартості

Чим краще утеплити балкон?

03.04.2019

Чим краще утеплити балкон?

Сьогодні людина прагне до отримання вигоди. Для людей користуватися теплим балконом у квартирі чи будинку це означає мати вигідне підсобне приміщення. Не секрет, що утеплення конструкції вимагає чимало знань, умінь та вправності.

Непрофесійна людина, яка утеплює простір балкона самостійно, зіткнеться з труднощами. Ці аспекти будуть пов’язані із вибором матеріалу теплоізоляції балкону.

Тут варто виходити з функціональних потреб, які пред’являє людина до власного балконного простору.

Фото Теплый балкон. Продление квартиры на балкон Киев Бальзака 09

Як і чим утеплювати

Часто люди використовують балкон як комору для зберігання домашніх заготовок та предметів побуту. Ізоляцію якої краще зробити за наступною технологією.

Покриття підлоги

В основі покриття для підлоги краще підійде мінеральна вата. Причина тому – матеріал легко обрізається і укладається, при цьому згладжує нерівну поверхню підлоги. Також композит відрізняється теплоізоляційними властивостями та гнучкою структурою.

Наприклад, монтаж пінопласту пов’язують із низкою труднощів, оскільки під композит доведеться вирівнювати підлогу цементною стяжкою і часто підрізати матеріал під конкретну область. Це займе набагато більше часу, ніж укладання волокон мінеральної вати.

Фото Французский балкон с крышей под ключ Чернигов Мира 01

Стіни

Для стін балкона рекомендується використовувати пінопласт з наступних причин:

 1. Матеріал монтується у вертикальній площині.
 2. Композит відрізняється ціною, порівняно з конкурентами, такими як пінополістирол.
 3. Полімер захищений від займання та зберігає тепло.

До того ж, звертаючись до головного правила облаштування балконів, варто відзначити, що пінопласт не обтяжує конструкцію через питому вагу.

Стіни балкону стають міцними, герметичними та ізольованими, коли пінопласт компонується із застосуванням монтажної піни та пароізоляційної плівки.

Фото Остекление балкона под ключ Киев Иорданская 05

Використання аналогових утеплювачів недоцільно, оскільки:

 • Кам’яна вата не дає 100% герметичності, хоч і схожа на пінопласт за властивостями, але відрізняється ціною.
 • Мінеральна вата складна при монтажі у вертикальних площинах і легко просідає, при цьому втрачається сенс утеплення.

 

Стеля

Для утеплення стелі головним рішенням стане використання пінопласту із застосуванням гідроізоляційної плівки. Стеля балкона часто піддається впливу природних опадів, тому монтаж із одночасним захистом – найкраще рішення.

Фото Остекление балкона под ключ с крышей Киев Конева 11

При такому варіанті утеплення залишається незадіяна задня стінка балкона. І це на перший погляд є недогляд. Однак, якщо утеплювати задню поверхню балконного приміщення, то виникають такі труднощі:

 • Порушується теплообмін ізольованого простору.
 • Зменшується площа балкона.

Тепла підлога – теплий балкон

Однак, сьогодні зростає кількість людей, які воліють теплий і затишний балкон. Тому, якщо господар будинку або квартири хоче отримати теплий балкон, то схема монтажу будуватиметься виходячи з необхідних параметрів.

Фото Теплый балкон. Продление квартиры на балкон Киев Бальзака 02

Головним з яких стане утеплення покриття для підлоги мінеральною ватою. Зокрема, на балкон довжиною 3 метри та глибиною 1 метр потрібно буде укласти цілий рулон мінеральної вати та закрити 18 міліметровою OSB плитою.

Сьогодні наша команда рекомендує монтувати інфрачервону теплу підлогу замість установки електрообігрівачів і виносних батарей опалення, оскільки подібна система обігріву має переваги:

 • Простота укладання та швидкий монтаж.
 • Можливість регуляції дозволяє нагріти приміщення втричі швидше, ніж електрообігрівачем.
 • Встановлення плівки знизить витрати на оплату за електроенергію.

фото Теплый пол на балконе

Наша команда, виходячи з потреб людини, готова надати послуги з монтажу теплої підлоги за 3500 тисяч гривень. З турботою та повагою до клієнтів та замовників, ми за 10 років оптимізували та вдосконалили технологію утеплення балкона, що:

 • Забезпечує збереження тепла в балконному приміщенні.
 • Адекватна за вартістю, за матеріалами та роботою.
 • Займає мінімум місця у балконному просторі.

В підсумку

Як результат хочеться відзначити, що теплий балкон  ̶̶  це апріорі тепла підлога в сукупності з правильною герметизацією та утепленням балконного простору. І як би клієнт і замовник не уявляв собі весь цей технологічний процес в теорії, на практиці на власні очі він зможе ознайомитися з усіма подробицями процесу в цьому відео.

Популярне: Французький балкон | Балкон з виносом | Балкон “під ключ” | Внутрішнє оздоблення балкона | Теплий балкон

5/5 - (1 vote)

Схожі новини

3.6/5 - (19 votes)