Ваше місто:

Київ

Мова сайту:

Ми у соц. мережах:

Пишіть нам:

Телефонуйте нам:

+38 (063) 076-51-63 +38 (073) 276-21-50
Калькулятор вартості

7 із 10 замовників балконів потрапляють у таке.

12.03.2019

Короткий посібник, як розводять на ринку «балконів під ключ»

Поділюсь з вами історією однієї нашої замовниці, яка вирахувала у нас балкон, але вибрала іншу фірму, як підрядника. Минуло півроку (осінь та зима) і, навесні, вона знову нас викликала, але вже переробити весь балкон, бо необхідно. На жаль, це не поодинокий випадок, а типова ситуація у нашому регіоні.

 

Марії Іванівні потрібно було зробити такі роботи на балконі:

  1. зварити винос по підвіконню
  2. обшити сайдингом зовні
  3. утеплити балкон
  4. встановити скління
  5. зробити внутрішнє оздоблення балкона

Нами була озвучена точна вартість ремонту її балкона, яка становила на той момент 35343 грн.

Були пропозиції від інших фірм по 38-40 тисяч гривень, а також дві фірми запропонували їй зробити такий балкон за 30000 грн. (з них: винос балкона 3000 грн., зовнішня обшивка 4000 грн., рама на балкон 12000 грн. та внутрішнє оздоблення 11000 грн.).

Вынос балкона по подоконнику Киев Победы 118 фото 02

Марія Іванівна обрала останній варіант за 30 000 грн. Зраділа, що знайшла класних хлопців, заощадила щонайменше 5000 грн. і уклала з ними «договір»

На жаль (чи щастя?), 85% фірм не зможуть вам назвати точну вартість ремонту балкона після виміру. Зазвичай пропонують весь процес ремонту розбити на етапи, і ви платите за кожен етап окремо, або озвучуємо круглу суму (зробимо балкон за 40000 грн.). Звучить логічно та справедливо. Але, якби не декілька «але», про які розкажу далі.

Уявіть, що Ви і є Марія Іванівна, і до вас на об’єкт прийшли ремонтувати ваш балкон.

З ранку приїхала бригада та приступають до роботи. Перед початком робіт кажуть: «Вам тут додатково потрібно зробити демонтаж балкона, збити стяжку, окремо заплатити за мішки для сміття» та озвучують додаткову вартість 1000 грн. Ви погоджуєтесь. Після демонтажних робіт, хлопці знову кажуть: «Прописано було 9 метрів куточка, а тут у вас стільки не вистачить, мінімум потрібно 15 м.п., у нас у машині є, але треба доплатити. Та й плюс тут роботи зі зварювання виявилося більше, ніж обумовлено, ви ж не хочете, щоб балкон у вас упав?». Ви погоджуєтесь. Після того, як зварювальні роботи закінчені, вам озвучують вартість 4500 грн. за зварювальні роботи та 1000 грн. демонтажні роботи. Разом 5500 грн. Ви оплачуєте і запитуєте: «А що, зовнішні роботи не ви виконуватимете?» — «Ми тільки варимо, чекайте, коли прийдуть робити зовнішні роботи»

Вынос балкона по подоконнику Киев Победы 118 фото 01

За кілька днів приїжджає наступна бригада і починає обшивку сайдингом. І тут виявляється, що прописано 7 смуг сайдинга, а потрібно 9. «Ви ж не хочете, щоб сайдинг був з обрізків? Та тут ще вас і J профілю не вистачило, за нього додатково потрібно буде платити. Не хвилюйтеся, він недорогий, лише 220 грн. за штуку. А вам потрібно 3 такі штуки. У процесі виявляється, що вам не порахували відливи під сайдинг, щоб вода не затікала під плиту і вона не руйнувалася. Ви погоджуєтесь, адже так краще. Разом обшивка сайдингом обійшлася в 6200 грн. Поки що ви нічого не помічаєте підозрілого.

Після того, як зробили сайдинг, приходить майстер і робить замір рами. Природно, актуальні розміри більші за ті, що заявляли під час підписання договору. І відливи збільшилися, і козирки, а ще, спочатку, не рахували підвіконня, оскільки не знали їх точні розміри. Так плюс до всього, доки все робили, зріс долар. Разом рама коштуватиме 13700 грн. Начебто, все логічно і справедливо. Оскільки ви платите не всю суму відразу, а поступово, ви «забуваєте» скільки вже віддали за балкон і, начебто, в 30 000 ще вписуємося.

Приїжджають хлопці ставити раму, окремо взяли з вас за занесення рами на 4 поверх, окремо за додатковий балон піни та силікону. Разом за раму із встановленням – 14500 грн.

 

Вынос балкона по подоконнику Киев Победы 118 фото 05

Наступного дня до вас приїжджає замірник і рахує внутрішнє оздоблення. Озвучує вартість 15000 грн. І тут, ви починаєте підраховувати скільки вам вже обійшовся балкон і виявляєте, що витратили 26200 грн. А якщо додати ще 15000 за внутрішні роботи, то балкон вийде взагалі «золотим» — за 41000 грн. Стоп! Ви починаєте розуміти, чому так!? Повірте, вам усе гарно «розкажуть» та «пояснять», чому так сталося. І, якщо не хочете робити, то вони не будуть — замовляйте в іншому місці.

Ви телефонуєте до однієї фірми, до іншої, з приводу внутрішніх робіт. Вам скрізь приблизно озвучують вартість 15000 грн. Нічого не залишається, як сплатити 15000 грн. та отримати довгоочікуваний балкон «під ключ».

Вынос балкона по подоконнику Киев Победы 118 фото 08

 

Що ви маєте за фактом:

Витрачено 41000 грн., замість озвучених 30000 грн. Терміни ремонту балкона затягнулись на кілька місяців, замість озвучених півтора тижні. Пил, бруд, сміття та постійні прибирання стали частиною вашого життя.

І це ще не найстрашніше. Найстрашніше настає восени та взимку, коли сайдинг відлітає, на балконі дме з усіх щілин. Коли йде дощ, то краплі так тарабанять по козирку, що не тільки ви, а й ваші сусіди не можуть заснути. Плюс з’явилися підтікання на вагонці і в кутах утворилася пліснява, тому що ніхто не дотримувався технології і на вас економили скрізь, де тільки можна.
Звертатися по гарантії безглуздо, оскільки, або вже фірми немає, або гарантія поширювалася лише на матеріал, а не на його установку.

І, на жаль, це не вигадана історія, а реальність багатьох замовників, які попадаються на гачок несумлінних виконавців. А, ось вам і доказ моїх слів на відео!

Популярне: Французький балкон | Балкон з виносом | Балкон “під ключ” | Внутрішнє оздоблення балкона | Теплий балкон

5/5 - (1 vote)

Схожі новини

3.6/5 - (19 votes)